Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Warszawa Psycholog dorosłych

Psycholog dla dorosłych Warszawa

Psycholog dla dorosłych to osoba posiadająca kompetencje, kwalifikacje i narzędzia, które pozwalają jej w pracy z dorosłymi borykającymi się z problemami natury emocjonalnej, nawałem stresu a także przechodzącymi trudne momenty w życiu. Psycholog dla dorosłych upoważniony jest do prowadzenia terapii w wybranym nurcie, ale rownież stawiania diagnoz, wydawania opinii i orzeczeń oraz udzielania wsparcia psychologicznego dorosłym.

Pomoc psychologiczna dla dorosłych – kiedy warto z niej skorzystać?

Pomoc psychologiczna może być niezbędna w sytuacjach, kiedy Twój organizm zaczyna odczuwać nieprzyjemne bóle i napięcie mięśni a także spadek energii i wydajności. W przypadku wystąpienia objawów somatycznych lub pogorszenia samopoczucia pod wpływem przykrych doświadczeń lub sytuacji kryzysowych warto skorzystać z pomocy psychologicznej dla dorosłych. W Warszawie pomocy psychologicznej dla dorosłych udziela poradnia CBT, której zespół wykwalifikowanych i doświadczonych psychologów udziela wsparcia i pomocy psychologicznej dorosłym:

  • mierzącym się z kryzysowymi sytuacjami,
  • doświadczającym mobbingu lub przemocy w środowisku pracy,
  • mającym stany depresyjno-lękowe i objawy somatyczne wynikające z dużego obciążenia emocjonalnego,
  • zmagającym się ze zdiagnozowanymi już chorobami natury psychicznej,
  • poszukującym wsparcia emocjonalnego w momencie chwilowej utraty możności samodzielnego radzenia sobie trudnościami.

Pomoc psychologiczna dla dorosłych oferowana w poradni psychologicznej CBT w Warszawie udzielana jest przez zespół terapeutów i psychologów mających doświadczenie z różnymi nurtami terapeutycznymi oraz leczeniem różnych chorób i zaburzeń natury emocjonalnej, dzięki czemu posiadają wachlarze narzędzi, które dostosować mogą do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Psycholog dla dorosłych – Warszawa

W zależności od dolegliwości i predyspozycji pacjenta psycholog dla dorosłych dobiera odpowiedni nurt terapii, który pozwala zapewnić skuteczne leczenie i przepracowywanie doświadczonych traum. Niezależnie od płci, wieku i doświadczeń psycholog dla dorosłych zaoferować może narzędzia, które nie tylko wspomogą proces leczenia, ale również przydadzą się pacjentowi po zakończeniu terapii. Wieloletnie doświadczenie oraz kompetencje, które posiada każdy przyjmujący w CBT w Warszawie psycholog dla dorosłych sprawiają, że nasz zespół zaproponować może terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Nasi psycholodzy pracują w nurtach psychoanalitycznym, psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym oraz wielu, wielu innych dostosowując tok leczenia do postawionej diagnozy i predyspozycji pacjenta. Szeroki wachlarz kompetencji, który posiada każdy psycholog dla dorosłych przyjmujący w naszej placówce sprawia, że prowadzimy terapie indywidualne, grupowe a także konsultacje psychologiczne dla dorosłych, które są doskonałym wyborem dla osób zmagających się z chwilowymi trudnościami.

Konsultacja psychologiczna dla dorosłych – Warszawa

Poradnia CBT w mieście Warszawa prowadzi konsultacje psychologiczne dla dorosłych przechodzących przez trudne momenty w życiu taki jak rozstania z najbliższymi, utrata pracy czy też diagnoza choroby. NIezależnie od tego, jak silna jest ludzka psychika, pod gromami zmartwień może zacząć pękać nawet najtrwalsza skorupa. Konsultacja psychologiczna dla dorosłych zapewnia wsparcie emocjonalne w osobie psychologa i a gabinet to przestrzeń, która jest niezbędna do tego, żeby przyjąć i pogodzić się z trudnymi sytuacjami i niepomyślnym obrotem wydarzeń. Konsultacja psychologiczna dla dorosłych w Warszawie to pierwszy krok do odzyskania równowagi i stabilności emocjonalnej, których obecność jest gwarantem odpowiedzialnego i zdroworozsądkowego podejścia do życia. Wartości te mogą się zatracić pod naciskiem ciężaru emocjonalnego – ich przywrócenie jest niezwykle ważne w celu zachowania dobrego samopoczucia oraz zdolności do radzenia sobie z trudnościami. Zmagasz się z problemami, które Cię przerastają? Skorzystaj z pomocy i konsultacji psychologicznej specjalistów z poradni CBT w Warszawie!

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).