Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Warszawa Psychiatra dzieci

Psychiatra dla dzieci Warszawa

Psychiatra dla dzieci oferuje wsparcie emocjonalne dla dzieci i młodzieży mających trudności z napadami agresji, brakiem motywacji do życia, problemami w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami a także koncentracją. Niezależnie od towarzyszących dziecku objawów psychiatra dla dzieci z poradni CBT w Warszawie będzie w stanie udzielić dostosowanej do potrzeb pacjenta pomocy, co jest związane z odebranym przez niego wykształceniem a także wieloletnią praktyką lekarską.

Psychiatra dzieci

Psychiatra dla dzieci – jak może pomóc Twojemu dziecku?

Psychiatra dla dzieci to osoba wykształcona w kierunku pracy z dziećmi mającymi trudności wynikające z natury psychicznej. Diagnostyka, wdrażanie leczenia, konsultacje psychiatryczne dla dzieci a także wiele innych elementów wchodzących w działania na rzecz poprawy samopoczucia i kondycji emocjonalnej nawet najmłodszych pacjentów to właśnie działania, którymi zajmuje się psychiatra dla dzieci. Jego zadaniem jest udzielenie wsparcia dzieciom, które doświadczyły trudnych emocji we wczesnym okresie dzieciństwa, tym, które mają trudności w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami, a także tym, które nie radzą sobie z wybuchami agresji i napadami złości. Psychiatra dla dzieci specjalizuje się również w leczeniu zaburzeń nerwicowych i obsesyjno-kompulsywnych, stanów depresyjno-lękowych oraz nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD). Psychiatra dziecięcy, dzięki swojemu wykształceniu i tytułowi lekarskiemu może wdrażać leczenie, wydawać skierowania na badania uzupełniające, ale również diagnozować pacjentów w celu jak najszybszej reakcji na ich potrzeby.

Konsultacja psychiatryczna dla dzieci – Warszawa

Konsultacja psychiatryczna dla dzieci w Warszawie przeprowadzana jest przez specjalistów z zakresu psychiatrii w przychodni CBT. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że przyjmujący w CBT w Warszawie lekarze dysponują różnymi narzędziami pozwalającymi im dopasować leczenie do indywidualnych potrzeb pacjentów. Dzięki ich obecności każda konsultacja psychiatryczna dla dzieci prowadzona w poradni CBT zapewnia najwyższe standardy i satysfakcję ze spotkania z lekarzem. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta w trakcie konsultacji dobierane są narzędzia, które najlepiej na nie odpowiadają. W trakcie konsultacji psychiatrycznej dla dzieci prowadzony jest wywiad oraz wstępne rozeznanie problemu, które były powodem wizyty. W zależności od wyników spotkania wdrażane jest leczenie farmakologiczne mające wesprzeć pacjenta w dalszym procesie diagnostycznym lub stawiana jest diagnoza, na podstawie której wprowadzane są odpowiednie dalsze zalecenia. Konsultacja psychiatryczna dla dzieci to pierwszy krok w stronę przywrócenia zdrowia emocjonalnego i dobrej kondycji psychicznej Twojej pociechy.

Psychiatra dziecięcy w poradni CBT w Warszawie

Psychiatra dziecięcy oferuje wachlarz narzędzi mających na celu wzmocnienie odporności psychicznej dzieci i młodzieży, które szczególnie narażone i podatne na krzywdę są we wczesnym okresie dorastania i w okresie dojrzewania. Psychiatra dziecięcy pomaga znaleźć przyczyny trudności jakie dzieci mają w komunikacji z rówieśnikami lub koncentracją, rozwiązać problemy związane z nieprawidłowym poziomem neuroprzekaźników oraz hormonów w organizmie a także skierować na badania, które pomogą postawić właściwą diagnozę w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieścisłości. Przyjmujący w Warszawie psychiatrzy dziecięcy to osoby z wieloletnią praktyką lekarską i doświadczeniem w pracy z pacjentami w różnym wieku oraz cierpiącymi na różne schorzenia, dlatego zaoferować mogą wachlarz narzędzi pozwalających przywrócić zdrowie psychiczne Twojej pociechy do stabilnego stanu.

Psychiatria dla dzieci to nie wszystko, co mamy do zaoferowania

Psychiatria dla dzieci to jedna z dziedzin, w której się specjalizujemy. Leczenie farmakologicznie nie zawsze jednak przynosi oczekiwane rezultaty jeżeli nie jest równolegle prowadzone z terapią lub psychoterapią. Leczenie psychiatryczne dla dzieci opiera się przede wszystkim na diagnostyce oraz dopasowaniu toku leczenia uwzględniając wszystkie z możliwych dróg do osiągnięcia celu – jedną z nich są spotkania z psychologiem dziecięcym lub psychoterpautą, którzy wręczają dziecku narzędzia niezbędne do umiejętnego stawiania barier, rozumienia i komunikowania własnych potrzeb a także budowania zdrowych relacji interpersonalnych. Poradnia CBT w Warszawie oferuje kompleksowe leczenie psychiatryczne i psychologiczne dla dzieci w różnym wieku. Poszukujesz wsparcia dla swojej pociechy lub zauważasz spadek nastroju oraz apatię u swojego dziecka? Skontaktuj się z poradnią CBT w Warszawie i skorzystaj z pomocy specjalistów!

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).