Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Otwock Psycholog dzieci

Psycholog dla dzieci Otwock

Psycholog dla dzieci dostarcza wsparcia emocjonalnego oraz narzędzi do radzenia sobie z trudnymi emocjami dzieciom i młodzieży. Narażone na kontakt z wieloma czynnikami mającymi negatywny wpływ na dziecięcą psychikę dzieci oraz młodzież często im ulegają, co przekłada się na pogorszenie samopoczucia a także komunikacji z opiekunami. Martwisz się o kondycję psychiczną swojej pociechy? Skorzystaj z pomocy psychologa dla dzieci w CBT w Otwocku - zapewniamy najwyższe standardy opieki psychologicznej dla dzieci i młodzieży.

Psycholog dla dzieci – kiedy umówić się na wizytę?

Psycholog dla dzieci to specjalista, do którego warto się skierować w momencie, kiedy zauważamy znaczne pogorszenie stanu emocjonalnego naszej pociechy. Okres dorastania i dojrzewania, buzujące hormony a do tego duże obciążenie wynikające ze stresogennego środowiska szkolnego mogą być bardzo wymagające dla jeszcze kruchej, dziecięcej psychiki. Właśnie z tego powodu, kiedy zauważalne zaczynają być pierwsze niepokojące symptomy w postaci obniżenia ocen, drastycznej zmiany zachowania, problemów z koncentracją a także trudności komunikacyjne na płaszczyźnie dziecko-opiekun warto zwrócić się po pomoc psychologa dziecięcego. Wiedza oraz doświadczenie, które posiadają psycholodzy dla dzieci z poradni CBT w Otwocku pozwalają nie tylko na przeprowadzenie konsultacji psychologicznej i przeprowadzenie wstępnego rozeznania, ale również na szerszą diagnostykę a nawet wdrożenie dziecka w tok terapeutyczny. W jego trakcie dziecko uczy się wchodzić w zdrowe relacje, poprawia swoje umiejętności komunikacyjne a także buduje stabilne poczucie własnej wartości. Psycholog dla dzieci to osoba, której praca z dzieckiem przekłada się na lepszy start w dorosłość i stanowi profesjonalne wsparcie dla rodziców, którzy mają trudności z dotarciem do swoich pociech.

Konsultacje psychologiczne dla dzieci – CBT Otwock

Konsultacje psychologiczne dla dzieci prowadzone są pod okiem specjalistów w przychodni CBT w Otwocku. Udział w nich pozwala psychologowi przeprowadzenie wywiadu i postawienie wstępnego rozeznania, a także wskazanie widocznych na pierwszy rzut oka nieprawidłowości występujących w postrzeganiu pacjenta. Dzięki empatii oraz zrozumieniu okazywanym przez naszych specjalistów konsultacje psychologiczne dla dzieci nie są doświadczeniem stresującym lub wpływającym negatywnie na dobrostan naszych pacjentów. Nasze kompetencje i kwalifikacje pozwalają nam na pracę z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku i rożnymi doświadczeniami – jeżeli poszukujesz specjalisty, który będzie dla Twojego dziecka oparciem w trudnych chwilach to poradnia CBT w Otwocku jest właściwym adresem. Prowadzimy nie tylko konsultacje psychologiczne dla dzieci, ale również świadczymy usługi z zakresu diagnostyki schorzeń i zaburzeń psychicznych oraz prowadzimy leczenie opierające się na psychoterapii w wybranym, dostosowanym do potrzeb pacjenta nurcie. Przyjmujący w naszej przychodni psycholodzy pracują w różnych nurtach po to, by zapewnić każdemu z naszych pacjentów pomoc w najwyższym standardzie – taką, jakiej potrzebuje i na jaką zasługuje.

Psycholog dziecięcy – Otwock

Psycholog dziecięcy jest wsparciem nie tylko dla dziecka, ale również jego rodziców i opiekunów. Rzetelna diagnostyka oraz regularna praca z pacjentem sprawiają, że najbliżsi mają pewność, że dziecko jest pod opieką specjalistów, którzy wspólnie z nimi działają na rzecz poprawy stanu jego zdrowia. Psycholog dziecięcy może nie tylko diagnozować dzieci oraz młodzież, ale również wydawać orzecznictwa i przeprowadzać badania, co przydać się może w placówce oświatowej, do której uczęszcza dziecko. Poradnia CBT w Otwocku świadczy kompleksowe usługi medyczne związane ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży. Na naszą pomoc możesz liczyć zawsze, gdy kondycja emocjonalna Twojego dziecka się pogarsza lub zauważasz inne niepokojące symptomy oraz zachowania. Zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowy rozwój swojej pociechy korzystając ze wsparcia oferowanego przez psychologa dziecięcego w poradni CBT w Otwocku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i gwarantujemy zapewnienie pomocy na najwyższym poziomie, gdyż naszym priorytetem, tak jak i Twoim, jest dobre samopoczucie Twojego dziecka.

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).