Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Otwock Psycholog dorosłych

Psycholog dla dorosłych

Psycholog dla dorosłych specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi potrzebującymi wsparcia w związku ze znacznym pogorszeniem samopoczucia. Kompetencje i narzędzia, które posiada psycholog dla dorosłych pozwalają mu zapewnić pacjentowi niezbędną pomoc a także odpowiednio go zdiagnozować w celu zapewnienia jak najefektywniejszej formy wsparcia. Mieszkasz w Otwocku i poszukujesz pomocy psychologicznej? Skontaktuj się z poradnią CBT w Otwocku i zadbaj z nami o swój dobrostan psychiczny!

Psycholog dla dorosłych – kiedy umówić się na wizytę?

Psycholog dla dorosłych to osoba, do której warto się zwrócić o pomoc kiedy czujesz, że grunt osuwa Ci się spod nóg. Przykre doświadczenia i stare traumy mogą się odezwać po latach w momencie, kiedy psychika narażona jest na działanie długotrwałego stresu i napięcia. Nawał obowiązków, zobowiązania w życiu prywatnym i zawodowym a także szereg wielu innych, nieprzewidzianych sytuacji, mogą doprowadzić do gwałtownego pogorszenia samopoczucia i utraty radości z życia. W takich sytuacjach pomocą służy psycholog dla dorosłych, który specjalizuje się w diagnostyce oraz odnajdywaniu przyczyn złego samopoczucia oraz destrukcyjnych zachowań. Uzależnienia? Pracoholizm? Zmienne stany emocjonalne? To nie jedyne schorzenia, których leczeniem zajmuje się psycholog dla dorosłych. Na jego wsparcie liczyć możesz również doraźnie, w sytuacjach, kiedy nie radzisz sobie z żałobą, utratą pracy czy też czujesz, że zaczynają Cię przerastać rodzicielskie obowiązki. Z pomocy naszego psychologa dla dorosłych skorzystać możesz zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Na wizytę u psychologa dla dorosłych możesz umówić się w Poradni Centrum CBT w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej.

Konsultacje psychologiczne dla dorosłych

Centrum CBT zapewnia wsparcie psychologiczne dla dorosłych w najwyższym standardzie. Wyróżnia nas profesjonalizm, kompleksowość a także stawianie komfortu i dobrobytu naszych pacjentów na pierwszym miejscu. Konsultacje psychologiczne dla dorosłych to forma pomocy dedykowana osobom z przejściowymi trudnościami emocjonalnymi wynikającymi z bieżących, trudnych doświadczeń. Może się jednak okazać, że konsultacje psychologiczne w naszej poradni będą pierwszym krokiem w stronę poznania siebie. Narzędzia, którymi dysponują nasi psycholodzy i psychoterapeuci pozwalają  zapewnić najwyższe standardy opieki nad pacjentem a także dostosować formę udzielanego wsparcia do jego potrzeb.

W Centrum CBT konsultacje psychologiczne dla dorosłych odbywają się w Poradni Centrum CBT w Warszawie na ul. Marszałkowskiej. Prowadzona jest tam terapia indywidualna, grupowa, terapia par i małżeństw.

Doświadczenie i wiedza członków naszego zespołu sprawia, że zaproponować możemy terapię w różnych nurtach. Wszystko po to, by forma udzielanego przez nas wsparcia psychologicznego odpowiadała Twoim potrzebom i zapewniała jak najlepsze efekty w postaci poprawy stanu psychicznego oraz odzyskania stabilności emocjonalnej.

Gdzie szukać wsparcia psychologa dla dorosłych?

Wsparcie psychologiczne i pomoc specjalistów uzyskasz w poradni Centrum CBT w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb zapewniamy dostęp do wszystkich niezbędnych do odzyskania dobrego samopoczucia narzędzi. Poza pomocą w postaci terapii oraz konsultacji psychologicznych dla dorosłych psycholog przeprowadza dodatkowo badania psychologiczne, które mogą zostać zlecone przez lekarzy medycyny pracy lub psychiatrów. Warto pamiętać, że psycholog nie ma uprawnień niezbędnych do wdrożenia leczenia farmakologicznego natomiast podczas wizyty może zalecić udział w konsultacji psychiatrycznej, jeśli uzna, że wsparcie w formie leków przyczyni się do poprawy Twojego samopoczucia.

Centrum CBT  to najwyższe standardy świadczonych usług  psychologicznych i psychoterapeutycznych. Większość  naszego zespołu to doświadczeni psychoterapeuci, którzy ukończyli specjalistyczne kursy psychoterapii.  Skorzystaj z naszej oferty i umów się na wizytę do psychologa dla dorosłych w poradni CBT w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej!

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).