Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Łódź Psycholog dzieci

Psycholog dla dzieci Łódź

Psycholog dla dzieci to osoba oferująca pomoc i wsparcie psychologiczne dzieciom oraz młodzieży mającym trudności wynikające z braku stabilności emocjonalnej lub schorzeń natury psychicznej. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz empatii psycholog dziecięcy zaoferować może proces terapeutyczny dostosowany do potrzeb pacjenta i jego predyspozycji. Z pomocy psychologa dla dzieci w Łodzi skorzystać możesz w przychodni CBT.

Konsultacje psychologiczne dla dzieci – CBT Łódź

Konsultacje psychologiczne są często pierwszym krokiem, który podejmowany jest w przypadku zauważania u pociechy trudności w nawiązywaniu relacji interpersonalnych, obniżenia nastroju a także wyników w nauce. W zależności od wieku dziecko zmagać się może z różnymi problemami, o których z troski lub zawstydzenia nie chce mówić rodzicom. Konsultacje psychologiczne dla dzieci odbywają się w gabinecie, w którym pacjenci nie są narażeni na surową ocenę czy też złość, co sprawia, że znacznie łatwiej mówi im się o trudnościach, z którymi się mierzą. Odpowiednio prowadzona rozmowa pozwala nie tylko poznać dziecięce problemy i perspektywę, ale również doprowadzić do wniosków, na podstawie których określić można potrzeby pacjenta w zakresie pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej. Konsultacje psychologiczne dla dzieci są prowadzone w przychodni CBT w Łodzi. Dysponujemy zespołem składającym się z psychologów dziecięcych mających doświadczenie oraz kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą, dzięki czemu zaoferować możemy pomoc psychologiczną dostosowaną do wieku oraz potrzeb każdego z naszych pacjentów.

Wsparcie psychologiczne dla dzieci – dlaczego warto z niego skorzystać?

Wsparcie psychologiczne dla dzieci dedykowane jest tym z nich, które mają trudności w codziennym funkcjonowaniu i wynikają ze złej kondycji emocjonalnej oraz samopoczucia. Oferowane w przychodni CBT w Łodzi wsparcie psychologiczne charakteryzują najwyższe standardy oraz kompleksowe podejście, dzięki któremu nasi psychologowie zapewniają dzieciom w różnym wieku niezbędną pomoc. Okres dorastania i dojrzewania jest wymagający a w związku z narażeniem na wiele bodźców dzieci nie zawsze są w stanie przejść przez nie obronną ręką. W przypadku gdy burza hormonów daje się we znaki a problemy w szkole i z rówieśnikami nia dają spokoju Wasze dzieci mogą liczyć na nasze wsparcie psychologiczne. Oferowane przez nasz zespół najwyższe standardy sprawiają, że pomoc psychologiczna, którą zapewniamy, umożliwia każdemu z naszych pacjentów swobodnie kształtować swoją tożsamość, uczyć się stawiania granic a także budować relacje personalne oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Efektem końcowym jest nie tylko stabilność emocjonalna, ale również samoświadomość i wysokie poczucie własnej wartości, które są kluczem do sukcesu w kolejnych etapach życia.

Pomoc psychologiczna dla dzieci w poradni CBT Łódź

Poradnia CBT w Łodzi oferuje pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży w formie dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego z naszych pacjentów. W zależności od trudności i problemów, z którymi się zmagają mogą oni liczyć na pomoc psychologiczną w postaci doraźnych konsultacji psychologicznych, terapii indywidualnej a także terapii grupowej prowadzonej z dziećmi w podobnym przedziale wiekowym. Pomoc psychologiczna dla dzieci musi być udzielana przez specjalistów mających kompetencje i zdolności do pracy z dziećmi, ponieważ ich krucha psychika jest bardzo podatna na zranienia. W przychodni CBT pracują psychologowie dziecięcy z wieloletnim stażem i operujący w różnych nurtach terapeutycznych – psychoanalitycznym, psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym a także wielu, wielu innych. Dzięki swoim kwalifikacjom mogą oni dopasować formę pomocy psychologicznej uwzględniając przy tym potrzeby pacjenta i jego dobrobyt. Martwi Cię samopoczucie lub zachowanie Twojej pociechy? Skorzystaj ze wsparcia oferowanego przez naszą placówkę w Łodzi i zapewnij swojemu dziecku bezpieczne warunki rozwoju. Skontaktuj się z nami i umów się na konsultacje psychologiczne do specjalistów CBT!

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).