Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Łódź Psycholog dorosłych

Psycholog dla dorosłych Łódź

Przechodzisz trudne chwile lub zmagasz się z problemami mającymi podłoże emocjonalne? W takiej sytuacji może przydać Ci się pomoc psychologa dla dorosłych, który będzie stanowić dla Ciebie oparcie i przeprowadzi Cię przez wymagający, lecz niezwykle owocny, proces terapeutyczny. Jeśli czujesz, że tracisz siły i chęci do życia nie czekaj - koniecznie skontaktuj się z poradnią CBT w Łodzi!

Psycholog dla dorosłych – kiedy warto wybrać się na wizytę?

Psycholog dla dorosłych to osoba wykwalifikowana i doświadczona w pracy z osobami dorosłymi, które mają trudności z codziennym funkcjonowaniem związane ze złym stanem emocjonalnym i nie najlepszym samopoczuciem. Przykre doświadczenia, stres w pracy a także wiele innych czynników wynikających z odpowiedzialności spoczywającej na barkach dorosłego mogą sprawić, że jego stan emocjonalny ulegnie gwałtownemu pogorszeniu. Towarzyszy Ci apatia i brak chęci do opuszczenia łóżka? Komunikacja z najbliższymi jest dla Ciebie problematyczna? Czujesz, że zbyt często sięgasz po używki i chcesz zapomnieć o bożym świecie? To mogą być pierwsze symptomy poważnych problemów zakorzenionych w psychice i przyjętych na przestrzeni lat destrukcyjnych schematów myślowych. Psycholog dla dorosłych to osoba specjalizująca się w pracy nad problemami, w którymi mierzą się jego dorośli pacjenci. Wieloletnie doświadczenie a także praktyka pozwalają psychologowi na to, by postawić diagnozę oraz zaproponować leczenie w formie terapii dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta. Nie zastanawiaj się nad tym, kiedy udać się na wizytę do psychologa dla dorosłych – skorzystaj z jego pomocy w momencie, kiedy czujesz, że jest Ci ona potrzebna. Odczucie i potrzeba otrzymania pomocy są tymi czynnikami, które często stanowią pierwszy krok do uwierzenia we własne siły i odzyskania poczucia własnej wartości.

Wsparcie psychologiczne dla dorosłych – CBT Łódź

Wsparcie psychologiczne dla dorosłych zapewniane jest w Łodzi przez poradnię CBT. Przyjmujący w niej psycholodzy mają doświadczenie w pracy w różnych nurtach, dzięki czemu zaproponować mogą leczenie odpowiadające na potrzeby naszych pacjentów. Dbamy o najwyższy standard udzielanego przez nas wsparcia psychologicznego dla dorosłych, ponieważ dobre samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas najważniejszą wartością. W zależności od trudności z jakimi się zmagasz dostosowujemy proces terapeutyczny w taki sposób, by doprowadził on do Twojego lepszego samopoczucia a przy tym dostosowany był do Twoich możliwości i dostępności. Oferowane przez nas w Łodzi wsparcie psychologiczne dla dorosłych dedykowane jest osobom, które poszukują przyczyn swojego złego samopoczucia, a także tym, które dzięki swojej diagnozie już je znają. Rzetelność i kompleksowe podejście do trudności naszych pacjentów sprawiają, że oferowane przez poradnię CBT w Łodzi wsparcie psychologiczne dla dorosłych spełnia ich oczekiwania. Zaufaj naszym specjalistom!

Na czym polegają konsultacje psychologiczne dla dorosłych?

Konsultacje psychologiczne dla dorosłych to doraźna forma pomocy psychologa, która przybierać może różne formy. W ich trakcie przeprowadzone mogą zostać badania zlecone przez psychiatrę a także zebrany może zostać wywiad. Konsultacje psychologiczne dla dorosłych to spotkanie, które ma umożliwić psychologowi poznanie objawów i doświadczeń pacjenta w celu wystawienia diagnozy lub ustalenia przebiegu procesu terapeutycznego. Dzięki temu, że w poradni CBT w Łodzi konsultacje psychologiczne dla dorosłych prowadzone są przez kompetentnych i doświadczonych psychologów, zapewniamy, że wspólnie z Tobą dojdziemy do sedna problemu i rozwikłamy węzeł, który utrudnia Ci prowadzenie satysfakcjonującego i zadowalającego życia.

Pomoc psychologiczna dla dorosłych – Łódź

Pomoc psychologiczna dla dorosłych przybierać może różne formy – w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji pacjenta w przychodni CBT w Łodzi dopasowujemy ją w taki sposób, by przyniosła ona wymierne efekty. Mając na uwadze dobrostan i samopoczucie naszych pacjentów pomoc psychologiczna dla dorosłych świadczona jest w poszanowaniu ich woli i preferencji. Oferujemy terapię indywidualną i grupową a także doraźną pomoc w postaci konsultacji psychologicznych w momencie, gdy czujesz, że życie wymyka się spod Twojej kontroli. W przychodni CBT w Łodzi jesteśmy dla Ciebie, dlatego to Ty decydujesz o tym, jak często chcesz się spotykać, co nie zmienia faktu, że przedstawimy Ci nasze zalecenia co do charakteru leczenia w celu zapewnienia jego efektywności.

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).