Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Legionowo Psycholog dorosłych

Psycholog dla dorosłych Legionowo

Psycholog dla dorosłych to specjalista doświadczony w pracy z osobami dorosłymi mającymi trudności w codziennym funkcjonowaniu. Mogą one wynikać ze stanów chorobowych natury emocjonalnej lub psychicznej a także związane być z trudnymi momentami, które każdy z nas w życiu przechodzi. Psycholog dla dorosłych dysponuje narzędziami, które pozwalają osobom dorosłym nabrać pewności siebie oraz sił do zmierzenia się z trudnościami i wyjścia z nich obronną ręką.

Psycholog dla dorosłych – kiedy warto umówić się na konsultację?

Psycholog dla dorosłych to osoba, do której warto się zgłosić w przypadku pogorszenia samopoczucia lub zauważalnych zmian w zachowaniu, sposobie budowania relacji a także spadku komfortu życia. Dzięki wieloletniej nauce oraz doświadczeniu psycholog dla dorosłych zna narzędzia i metody działania, które pozwalają osobom dorosłym odzyskać homeostazę i zaburzoną w wyniku trudnych doświadczeń stabilność. Do psychologa dla dorosłych warto zgłosić się w przypadku nawet przejściowych trudności, które wynikają z utraty pracy, odejścia bliskiego członka rodziny czy też rozstania z ukochaną osobą. Dlaczego? Takie wydarzenia pozostawiają rany na psychice, która jest bardzo krucha. W wyniku narastania trudności mogą się one pogłębiać i prowadzić do znacznego spadku komfortu życia a także problemów z codziennym funkcjonowaniem lub przerodzić się w choroby czy też zaburzenia natury emocjonalnej.

Zapraszamy Państwa do Poradni Centrum CBT dla Dorosłych w Warszawie na ul. Marszałkowskiej.

Konsultacje psychologiczne dla dorosłych – Legionowo

Konsultacje psychologiczne to spotkania, w trakcie których pacjent może omówić swoje trudności i poznać narzędzia umożliwiające realną ocenę sytuacji. W wyniku trudnych doświadczeń nawet osoby dorosłe mogą odczuwać przygnębienie, które przeszkadza w zachowaniu jasności umysłu i trzeźwej ocenie sytuacji. Prowadzone w Legionowie w poradni CBT konsultacje psychologiczne to zajęcia indywidualne, w trakcie których pacjent rozmawia z doświadczonym psychologiem posiadającym kompetencje do pracy w wybranym nurcie terapeutycznym. Konsultacje psychologiczne dają szansę na wczesne rozpoznanie rozwijających się zaburzeń i chorób mających swoje korzenie w psychice a także nadzieję na zapobiegnięcie ich rozwojowi. Prowadzący konsultacje psychologiczne dla dorosłych specjaliści z poradni CBT w Legionowie świadczą usługi w najwyższym standardzie dopasowując tok leczenia do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów, dzięki czemu zaoferować oni mogą nie tylko rzetelną diagnostykę, ale również przystosowane do kondycji i stanu zdrowia pacjenta leczenie.

Pomoc psychologiczna dla dorosłych w CBT Legionowo

Pomoc psychologiczną dla dorosłych uzyskać można w poradni CBT w Legionowie. W zależności od stanu pacjenta oraz zgłaszanych dolegliwości każdy psycholog dla dorosłych przyjmujący w poradni CBT dostosowuje metodę pracy z pacjentem uwzględniając jego potrzeby oraz predyspozycje. Nie można zapominać o tym, że mimo szczerych chęci naszego zespołu, pomoc psychologiczna dla dorosłych może zostać udzielona jedynie w przypadku, gdy pacjent sam jej poszukuje. Kluczem do efektywnej terapii lub psychoterapii jest wewnętrzna motywacja i chęć poprawienia swojego stanu zdrowia emocjonalnego oraz komfortu życia. Oferujemy różne formy pomocy psychologicznej dla dorosłych – doraźne konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną a także grupową. Wszystko po to, by każdy z naszych pacjentów uzyskał pomoc, na jaką zasługuje. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy psychologicznej dla dorosłych wszystkie osoby z Legionowa mające przejściowe trudności w życiu osobistym lub te, które potrzebują wsparcia psychologicznego w związku z chorobami, na które cierpią.

Psycholog dla dorosłych i jego kompetencje

Psycholog dla dorosłych to osoba mająca prawo do stawiania diagnoz, rozpoznań a także wydawania opinii oraz orzeczeń. Nie jest jednak osobą z tytułem lekarskim, co sprawia, że nie może zalecić leczenia farmakologicznego lub przepisać leków nawet w przypadku posiadania przez pacjenta zaświadczenia o ich przyjmowaniu od innego lekarza – są to kompetencje psychiatry. Ze strony przyjmującego w poradni CBT w mieście Legionowo psychologa dla dorosłych możesz liczyć na pomoc w kontekście prowadzenia terapii w nurcie dostosowanych do Twoich potrzeb, diagnostyki oraz orzecznictwa.

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).