Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Legionowo Psychiatra dzieci

Psychiatra dla dzieci Legionowo

Psychiatra dla dzieci to lekarz doświadczony w pracy z dziećmi i młodzieżą borykającymi się z trudnościami i schorzeniami natury emocjonalnej. Dzięki swojej wiedzy psychiatra dla dzieci zaoferować może nie tylko rzetelną diagnostykę, ale również uprawniony jest do wdrażania leczenia dostosowanego do potrzeb najmłodszych oraz dorastających pacjentów.

Konsultacje psychiatryczne dla dzieci – najmłodszych i młodzieży

Konsultacje psychiatryczne dla dzieci to forma pomocy dla dzieci i młodzieży mających trudności wynikające z braku stabilności emocjonalnej lub zaburzeń natury psychicznej. Psychiatra dla dzieci oferuje pomoc w zakresie diagnostyki a także tworzenia planu leczenia, jeśli oczywiście zachodzi taka potrzeba. Oferowane przez nas konsultacje psychiatryczne dla dzieci prowadzone są przez specjalistów z zakresu psychiatrii dziecięcej posiadających wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje do pracy zarówno z małymi pacjentami, jak i dojrzewającą młodzieżą. Z tego powodu na naszą pomoc możesz liczyć niezależnie od wieku swojej pociechy. W poradni Centrum CBT  konsultacje psychiatryczne dla dzieci dedykowane są tym, którzy zmagają się z trudnościami takimi jak:

  • problemy z nawiązywaniem relacji interpersonalnych z rówieśnikami,
  • pogorszenie samopoczucia i spadek poczucia własnej wartości,
  • trudności w skupieniu się i koncentracji,
  • utrata chęci do życia i zachowania autodestrukcyjne,
  • traumatyzujące doświadczenia
  • myśli samobójcze.

Dzięki profesjonalizmowi oferowanemu przez naszych specjalistów konsultacje psychiatryczne dla dzieci są doskonałym początkiem do odzyskania wiary we własne siły oraz poczucia własnej wartości. Są to fundamenty, które wpływają na charakter budowanych przez nas relacji a także przekładają się na nasze predyspozycje do radzenia sobie z trudnościami w późniejszych etapach życia, dlatego warto zadbać o to, by dziecko je ugruntowało.

Na konsultację do psychiatry dzieci i młodzieży możesz umówić się w Poradni Centrum CBT w Warszawie na ul. Wołodyjowskiego 74 lub na ul. Sarmackiej.

Psychiatra dla dzieci

Psychiatra dla dzieci to specjalista, na którego pomoc można liczyć w przypadku, gdy rodzic zaczyna zauważać niepokojące zmiany w zachowaniu dziecka. Kompetencje i wiedza psychiatry dla dzieci pozwalają nie tylko przeprowadzić rozmowę z pacjentami w różnym wieku, ale również spojrzeć na rzeczywistość ich oczami, dzięki czemu zyskuje kompletny obraz sytuacji z dziecięcej perspektywy. Uwzględniając dane zebrane podczas wywiadu psychiatra dla dzieci może zweryfikować, czy zachowania dziecka wynikają z ewentualnych zaburzeń lub chorób na tle emocjonalnym lub psychicznym czy też związane są z charakterem pacjenta. Poza diagnostyką i konsultacją psychiatra dla dzieci może zalecić wykonanie badań, skierować na terapię lub też wdrożyć leczenie farmakologiczne, które ułatwi dziecku funkcjonowanie w realiach, w których jego umysł może być przeciążony informacjami i bodźcami. Każdy psychiatra dziecięcy przyjmujący w poradni Centrum CBT w Warszawie na ul. Wołodyjowskiego lub ul. Sarmackiej dysponuje wiedzą oraz kwalifikacjami pozwalającymi na pracę z pacjentami w różnym wieku – serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli obawiasz się, że Twoja pociecha nie radzi sobie z odczuwanymi emocjami.

Leczenie psychiatryczne dla dzieci i młodzieży

Leczenie psychiatryczne dla dzieci i młodzieży oferowane przez poradnie Centrum CBT jest gwarancją efektywności i dostosowania do indywidualnych predyspozycji pacjenta. Proponujemy nie tylko farmakologiczne leczenie dzieci i młodzieży, ale również szereg innych form wsparcia takich jak: terapia indywidualna, terapia grupowa a także konsultacje psychiatryczne czy też psychologiczne. Szeroki wachlarz dostępnych w naszych przychodniach wariantów leczenia sprawia, że każdemu z naszych pacjentów, w zależności od jego wieku, zaproponować możemy dokładnie tą formę wsparcia, której najbardziej potrzebuje.  Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę do psychiatry dla dzieci w Centrum CBT  w Warszawie na ul. Wołodyjowskiego (Mokotów) lub ul. Sarmackiej (Wilanów).

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).