Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Legionowo Psychiatra dorosłych

Psychiatra dla dorosłych Legionowo

Psychiatra dla dorosłych to lekarz mający prawo do wdrożenia leczenia farmakologicznego, stawiania diagnozy w także zlecania badań mających na celu weryfikację ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Szersze kompetencje psychiatry sprawiają, że z ich pomocy korzystają osoby dorosłe leczące się psychiatrycznie lub poszukujące wsparcia w postaci rzetelnej diagnostyki i znalezienia powodów swojego złego samopoczucia.

Psychiatra dla dorosłych – kiedy warto skorzystać z jego pomocy?

Psychiatra dla dorosłych to specjalista, na którego pomoc można liczyć w przypadku posiadania już diagnozy w kierunku choroby lub zaburzeń natury emocjonalnej a także w przypadku podejrzenia ich występowania. Odczuwasz spadek nastroju? Towarzyszą Ci epizody podczas, których masz niezdrowe przekonanie o swoich możliwościach lub zupełnie na odwrót, czujesz, że do niczego się nie nadajesz i nic dobrego Cię nie spotka? Często narażasz się na ryzyko lub miewasz problemy z używkami? Tego typu objawy mogą być symptomami zaburzeń osobowości lub epizodów depresyjnych, których brak leczenia może prowadzić do poważnych problemów natury nie tylko zdrowotnej, ale również finansowej. Psychiatra dla dorosłych oferuje swoją pomoc nie tylko w przypadku wyżej wymienionych zaburzeń – na jego wsparcie możesz liczyć również jeżeli zmagasz się z insomnią (bezsennością), uzależnieniami a także brakiem chęci do życia. Kompetencje psychiatry dla dorosłych pozwalają mu nie tylko wdrożyć leczenie farmakologiczne w najtrudniejszych przypadkach, ale również skierować pacjenta na terapię, która pozwoli poznać mu zniewalające go schematy myślowe i skorygować je tak, by odczuwał on większą satysfakcję z życia.

Do psychiatry dla dorosłych możesz umówić się w Centrum CBT na ul. Marszałkowskiej w Warszawie.

Leczenie psychiatryczne dla dorosłych

Centrum CBT oferuje leczenie psychiatryczne dla dorosłych. Specjaliści przyjmujący w Centrum CBT  służy wsparciem i pomocą pacjentom zmagającym się z różnymi jednostkami chorobowymi oraz objawami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej na studiach medycznych i różnego rodzaju kursach psychiatrzy przyjmujący w Centrum CBT zaproponować mogą leczenie dostosowane do potrzeb pacjenta uwzględniając jego stan zdrowia oraz preferencje. Leczenie psychiatryczne odbywa się na zasadach spotkań pacjenta z psychiatrą dla dorosłych w określonych interwałach czasowych. W trakcie spotkań omawiane są odczucia pacjenta względem leczenia, ewentualnie jest ono modyfikowane, a także przeprowadzany jest krótki wywiad, na podstawie którego określany jest stan pacjenta. Dzięki stałemu monitorowaniu efektów leczenia psychiatrycznego dla dorosłych nasi specjaliści mogą zapewnić swoim pacjentom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. W Centrum CBT oferujemy pacjentom wsparcie, wiedzę oraz doświadczenie naszych psychiatrów.

Do psychiatry dla dorosłych możesz umówić się w Centrum CBT na ul. Marszałkowskiej w Warszawie.

Konsultacja psychiatryczna dla dorosłych

Konsultacja psychiatryczna dla dorosłych to pierwszy krok do poprawy swojego samopoczucia oraz komfortu życia. Symptomy i objawy wielu chorób i zaburzeń natury emocjonalnej mogą być przytłaczające i deprymujące znacznie pogarszając stan pacjenta. Konsultacja psychiatryczna to spotkanie, w trakcie którego omówić możesz towarzyszące Ci objawy i uzyskać diagnozę, która stanowi początek drogi do odzyskania kontroli nad swoim życiem oraz chorobą. W Centrum CBT czekają na Ciebie psychiatrzy z wieloletnim doświadczeniem oraz praktyką lekarską, dzięki czemu mogą Ci oni wydać rzetelną diagnozę oraz zaoferować skuteczny tok leczenia psychiatrycznego dla dorosłych w oparciu o leki lub spotkania z psychoterapeutą. Dzięki temu, że psychiatra dla dorosłych ma również ogólną wiedzę medyczną, dopasować on może leki, uwzględniając Twoje alergie oraz predyspozycje uniemożliwiające przyjmowanie wybranych wyrobów farmaceutycznych. Konsultacja psychiatryczna dla dorosłych w Centrum CBT przeznaczona jest również dla pacjentów, u których wdrożone już zostało leczenie farmakologiczne – w trakcie spotkania z psychiatrą, skonsultować mogą oni ewentualne zmiany a także otrzymać receptę na leki, z których korzystają. Czujesz, że coś Cię przytłacza i nie daje spać po nocach? Skorzystaj z pomocy psychiatry dla dorosłych przyjmującego w Centrum CBT w Warszawie na ul. Marszałkowskiej.

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).