Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Taida Raszczak
Specjaliści Taida Raszczak
mgr Taida Raszczak

Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku psychologia oraz Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, a także Wyższą Szkołę Zarządzania w Gdańsku. Posiada psychologiczno-pedagogiczne przygotowanie do zawodu nauczyciela. Ukończyła również kurs trenerski 1 stopnia. W trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Swoje doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała, pracując jako psycholog w szkole oraz placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz w domu dziecka. W punkcie informacyjno-doradczym dla cudzoziemców udzielała wsparcia psychologicznego osobom dorosłym i młodzieży, a także w ramach Funduszu Sprawiedliwości wspiera osoby pokrzywdzone przestępstwem. Wykładowca w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

W Centrum CBT Poradni dla Dzieci i Młodzieży zajmuje się diagnozą psychologiczną, udzielaniem porad i wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży borykającymi się z zaburzeniami adaptacyjnymi, zaburzeniami nastroju i depresyjnymi, a także nastolatkami i ich rodzicami w sytuacjach kryzysowych.

mgr Taida Raszczak przyjmuje w Poradni dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT w Łodzi.

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).