Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Agata Sobota
Specjaliści Agata Sobota
Agata Sobota

Jestem psychologiem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym (CBT) przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Ukończyła studia Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doświadczenie zdobywała w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, w specjalnych ośrodkach szkolno – wychowawczych, a także w terapeutycznym punkcie przedszkolnym, pracując jako terapeuta indywidualny z dziećmi ze spektrum autyzmu.

W Centrum CBT pracuję z osobami dorosłymi borykającymi się z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami nastroju i nadmiernym stresem, oraz osobami dorosłymi znajdującymi się w sytuacjach kryzysowych. Zajmuję się również diagnozowaniem psychologicznym, przeprowadza testy, oraz prowadzi wsparcie psychologiczne i psychoedukacyjne dla dorosłych.

Pracuje z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się diagnozą trudności, prowadzeniem konsultacji psychologicznych i wykonywaniem testów oraz spotkań dla rodziców w celu udzielenia wsparcia i zapewnienia psychoedukacji.

Moje zainteresowania zawodowe to również psychologia sądowa i penitencjarna. Prywatnie czerpię radość z wycieczek górskich, wspinaczki, pływania, czasu spędzanego z bliskimi i dobrych książek.

W kontakcie z pacjentami cenię sobie swobodną, miłą atmosferę, wzajemny szacunek i zaufanie. Serdecznie zaprasza również na spotkania online!

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).