Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Gdynia Psycholog dzieci

Psycholog dla dzieci Gdynia

Psycholog dla dzieci to specjalista mający doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą mierzącymi się z różnego rodzaju trudnościami natury emocjonalnej. Przez wzgląd na charakter swojej pracy psycholog dla dzieci wyróżnia się empatycznym podejściem do pacjenta a także wyrozumiałością pozwalającą mu zrozumieć dziecięcą perspektywę. Oferujemy pomoc psychologiczną na najwyższym poziomie każdemu dziecku mającymi trudności w nawiązywaniu relacji, skupieniu się lub cierpiącym na zaburzenia i choroby zakorzenionymi w psychice.

Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży – Gdynia

W mieście Gdynia pomoc psychologiczna w najwyższym standardzie oferowana jest przez specjalistów z przychodni CBT. Wieloletnie doświadczenie a także wiedza i zdolności do pracy w różnych nurtach sprawiają, że psycholodzy dziecięcy przyjmujący w naszej placówce dysponują szeregiem narzędzi umożliwiającym udzielenie pomocy psychologicznej dzieciom w różnym stanie i kondycji emocjonalnej. Świadczymy pomoc psychologiczną dzieciom i młodzieży z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD), stanami lękowymi i nerwicowymi, epizodami depresyjnymi a także cierpiącymi na wiele innych schorzeń natury emocjonalnej. Kompetencje naszych psychologów dla dzieci pozwalają nam nie tylko przeprowadzić wywiad oraz wykonać badania psychologiczne, ale również poprowadzić terapię w nurcie odpowiadającym potrzebom naszego pacjenta. Zaproponować możemy nie tylko różne nurty terapii, ale również różne formy pomocy psychologicznej dla dzieci – od indywidualnych spotkań, poprzez terapię grupową aż po indywidualne, doraźne konsultacje psychologiczne. Przekonaj się jak możemy pomóc Twojemu dziecku!

Psycholog dla dzieci – jak może pomóc?

Psycholog dla dzieci to specjalista oferujący nie tylko prowadzenie terapii, ale również szereg innych form pomocy. Przez wzgląd na swoje wykształcenie i kwalifikacje psycholog dla dzieci upoważniony jest nie tylko do diagnostyki oraz prowadzenia psychoterapii, ale również do wykonywania badań psychologicznych, wydawania orzeczeń oraz skierowania pacjenta na wizytę psychiatryczną, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Na pomoc psychologa dla dzieci liczyć można wtedy, gdy u dziecka zauważalne są następujące symptomy:

  • problemy z jedzeniem,
  • obsesyjna dbałość o czystość i porządek,
  • spadek efektywności i wyników w nauce,
  • pogorszenie samopoczucia,
  • pogorszenie się komunikacji pomiędzy Tobą a dzieckiem.

Każdy psycholog dla dzieci przyjmujący w poradni CBT w Gdyni posiada wiedzę i kwalifikacje do pracy z dziećmi w różnym wieku, dlatego w zależności od tego, z którego rocznika jest Twoja pociecha, tryb leczenia oraz diagnostyki dostosowany będzie do jej potrzeb. Decydując się na pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży oferowaną przez poradnię CBT liczyć możesz na pełen profesjonalizm i rzetelność naszego zespołu. Wspólnie zadziałajmy na rzecz dobrobytu Twojego dziecka!

Konsultacje psychologiczne dla dzieci w poradni CBT w Gdyni

Konsultacje psychologiczne dla dzieci odbywające się w przychodni CBT w Gdyni prowadzone są przez specjalistów mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami oraz młodzieżą. Dzięki swoim kompetencjom oferują oni konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży w najwyższym standardzie – z poszanowaniem prywatności i respektowaniem praw pacjenta, dzięki czemu mogą się oni czuć bezpiecznie i pewnie w naszych gabinetach. W ramach prowadzonych przez nas konsultacji psychologicznych dla dzieci podejmujemy się przeprowadzania badań psychologicznych zleconych przez lekarzy a także przeprowadzamy wywiady będące punktem wyjścia do diagnozy ewentualnych zaburzeń i schorzeń natury emocjonalnej. Dysponujemy narzędziami pozwalającymi nam nie tylko na rzetelną diagnostykę, ale również prowadzenie leczenia i terapii w nurcie dostosowanym do potrzeb naszych pacjentów. Oferujemy terapię dla dzieci w nurcie psychodynamicznym, psychoanalitycznym, poznawczo-behawioralnym a także wielu, wielu innych w celu zapewnienia efektywności leczenia i poprawy samopoczucia naszego pacjenta. Wszystkich rodziców zatroskanych kondycją psychiczną swoich pociech zapraszamy na konsultacje psychologiczne dla dzieci, które odbywają się w naszej poradni w Gdyni.

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).