Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Gdynia Psycholog dorosłych

Psycholog dla dorosłych Gdynia

Psycholog dla dorosłych to specjalista, który oferuje wsparcie osobom dorosłym mającym przejściowe trudności w życiu prywatnym lub zawodowym. Narzędzia, którymi dysponuje psycholog dla dorosłych pozwalają na przywrócenie stabilności emocjonalnej i psychicznej, które zaburzone mogły zostać w wyniku trudnych doświadczeń takich jak rozstanie z bliską osobą, utrata pracy, czy też diagnoza choroby. W zależności od predyspozycji pacjenta psycholog dla dorosłych z poradni CBT Gdynia dobierze tryb leczenia do jego potrzeb - serdecznie zapraszamy!

Pomoc psychologiczna dla dorosłych – kiedy należy z niej skorzystać?

Pomoc psychologiczna dla dorosłych oferowana jest w poradni Centrum CBT w Gdyni przez specjalistów mających wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę teoretyczną wyniesioną ze studiów oraz dodatkowych szkoleń i kursów. Dysponujemy różnymi narzędziami, które pozwalają nam na efektywne udzielanie pomocy psychologicznej dorosłym, którzy zmagają się z przejściowymi trudnościami a także tym, które cierpią na różnego rodzaju choroby i zaburzenia natury emocjonalnej. Z pomocy psychologicznej dla dorosłych należy skorzystać wtedy, gdy tylko czujesz taką potrzebę. Wśród wskazań do wizyty znajdują się jednak następujące symptomy:

  • obniżenie samopoczucia i spadek poczucia własnej wartości,
  • ogólne zniechęcenie do podejmowania jakichkolwiek aktywności,
  • problemy z koncentracją i skupieniem,
  • nadmierne korzystanie z używek takich jak alkohol,
  • bardzo intensywne i szybkie zmiany nastroju,
  • utrata chęci do życia,
  • wiele, wiele innych.

Powodów, dla których warto skorzystać z pomocy psychologicznej jest naprawdę wiele jednak pamiętać należy, że ta przynosi zamierzone efekty jedynie wtedy, gdy pacjent chce z niej skorzystać. Właśnie dlatego tak ważnym jest, by decyzja o wizycie u psychologa dla dorosłych była samodzielna i wynikała z chęci pacjenta.

Psycholog dla dorosłych – Gdynia

Psycholog dla dorosłych oferuje swoją pomoc w przychodni Centrum CBT w Gdyni. W jaki sposób psycholog dla dorosłych może Ci pomóc? Jako specjalista z zakresu psychologii zna on różne nurty terapeutyczne, które pozwalają na pracę z osobami o różnych modelach i wzorcach zachowań, a także mierzącymi się z różnymi trudnościami. Poza terapią i psychoterapią psycholog dla dorosłych uprawniony jest również do przeprowadzania testów psychologicznych, diagnostyki, ale również wydawania orzeczeń i wskazań. Każdy psycholog dla dorosłych przyjmujący w naszej przychodni w mieście Gdynia posiada wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje, które dają mu możliwości do pracy z osobami zmagającymi się z różnego rodzaju problemami natury emocjonalnej. W zależności od towarzyszących Ci objawów psycholog dla dorosłych może zaproponować Ci terapię indywidualną, grupową lub doraźne konsultacje psychologiczne w poradni Centrum CBT w Gdyni. W przypadku, gdyby Twój stan był niepokojąco poważny możesz liczyć na to, że nasz psycholog dla dorosłych skieruje Cię na wizytę do psychiatry.

Konsultacje psychologiczne dla dorosłych w CBT Gdynia

Konsultacje psychologiczne dla dorosłych to pierwszy krok w kierunku osiągnięcia homeostazy i odzyskania stabilnego gruntu pod stopami. Przykre doświadczenia pozostawiają na psychice ciężar, pod którym ugiąć się mogą nawet najbardziej wytrzymałe jednostki – nie jest to naturalnie powód do wstydu. Jako istoty społeczne potrzebujemy wsparcia w trudnych momentach – wtedy, gdy nie mogą udzielić go najbliżsi liczyć możesz na pomoc psychologiczną dla dorosłych oferowaną przez przychodnię CBT w Gdyni. Odbywające się w naszej placówce konsultacje psychologiczne dla dorosłych pozwalają naszym specjalistom na zebranie wywiadu a także wstępne określenie Twojego stanu, co stanowi punkt wyjścia do ustalenia toku leczenia dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Zdecyduj się na konsultacje psychologiczne dla dorosłych prowadzone w przychodni CBT w Gdyni przez specjalistów i wykonaj pierwszy krok w stronę lepszego samopoczucia – serdecznie zapraszamy!

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).