Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Gdańsk Psycholog dzieci

Psycholog dla dzieci Gdańsk

Psycholog dla dzieci wyróżnia się empatią, doskonałym podejściem do dzieci i młodzieży a także zdolnościami do rozumienia trudności, z którymi się mierzą. Często mawia się, że w okresie dorastania i dojrzewania nie miewa się “poważnych” problemów. Nie jest to oczywiście prawda, ponieważ o powadze problemu decydują nie czynniki zewnętrzne a percepcja osoby go doświadczającej. Psycholog dla dzieci udziela wsparcia dzieciom i młodzieży, które czują się przytłoczone przez trudności, z którymi muszą się zmierzyć. W poradni CBT w Gdańsku psycholog dziecięcy oferuje wsparcie psychologiczne w postaci terapii oraz diagnostyki, dlatego jeśli martwi Cię dobrostan Twojej pociechy, skorzystaj z naszej pomocy.

Psycholog dla dzieci i młodzieży – Gdańsk

Psycholog dla dzieci i młodzieży to osoba, do której warto się zwrócić w przypadku, gdy zauważasz u swojego dziecka niepokojące zachowania a w Waszej komunikacji pojawiają się przeszkody nie do przeskoczenia. Dzięki swoim kompetencjom i doświadczeniu psycholog dla dzieci może nie tylko określić przyczyny złego samopoczucia Twojej pociechy, ale również wspólnie z nią poszukać rozwiązań problemów, z którymi się zmaga. Silna potrzeba niezależności, która pojawia się w okresie dojrzewania sprawia, że nastolatkowie niechętnie korzystają z pomocy rodziców jednak ich psychika jest jeszcze na tyle krucha, że samodzielnie mogą oni nie udźwignąć ciężaru własnych problemów. Obecność psychologa dla dzieci w życiu dorastających dzieci oraz młodzieży to forma profesjonalnego wsparcia, w którego efekcie budowane jest nie tylko poczucie własnej wartości, ale również nabywane są kompetencje pozwalające budować zdrowe i rozwijające relacje. W poradni CBT w Gdańsku każdy psycholog dla dzieci i młodzieży jest specjalistą, którego kompetencje potwierdzają nie tylko ukończone studia, ale również wieloletnia praktyka. Wybierając pomoc i wsparcie oferowane przez specjalistów z poradni CBT w Gdańsku masz pewność, że Twoje dziecko skorzysta z pomocy profesjonalistów – serdecznie zapraszamy!

Wsparcie psychologiczne dla dzieci – diagnostyka, terapia i leczenie

Wsparcie psychologiczne dla dzieci przybrać może różne formy – od diagnostyki i doraźnych konsultacji psychologicznych, aż po terapię i wsparcie w leczeniu farmakologicznym zleconym przez psychiatrę. W zależności od problemów, z którymi zmaga się pacjent w poradni CBT w Gdańsku dokładamy wszelkich starań, by wsparcie psychologiczne dla dzieci było dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Psycholog dla dziecięcy oferuje nie tylko wsparcie psychologiczne dla dzieci w postaci niezobowiązujących rozmów, ale również, przede wszystkim, narzędzia, dzięki którym pacjenci poznają sposoby zdrowego budowania relacji, uczą się stawiać granice a także budują poczucie własnej wartości. Udzielane przez naszych specjalistów wsparcie psychologiczne dla dzieci prowadzi do uzyskania przez nie stabilności emocjonalnej i samoświadomości, które szczególnie ważne są w okresie budowania własnej, odseparowanej od rodziców, tożsamości. Dzięki swoim kompetencjom i wiedzy nasi specjaliści oferują wsparcie i pomoc psychologiczną dzieciom i młodzieży z przejściowymi trudnościami, ale również tym, które posiadają diagnozę chorób o podłożu psychicznym. Na naszych specjalistach można w pełni polegać – poradnia CBT w Gdańsku ręczy za ich kompetencję i kompleksowe podejście do każdego z naszych pacjentów.

Pomoc psychologiczna dla dzieci – CBT Gdańsk

Wrażliwa psychika dzieci wymaga pracy z kompetentnymi i wykwalifikowanymi specjalistami. Źle prowadzona terapia często jest gorsza, niż jej brak, dlatego w poradni CBT w Gdańsku dokładamy wszelkich starań by oferowana przez nas pomoc psychologiczna dla dzieci spełniała najwyższe standardy i odpowiadała potrzebom naszych pacjentów. Dysponujemy psychologami dla dzieci i młodzieży specjalizującymi się w różnych nurtach terapeutycznych a także posiadającym doświadczenie w pracy z pacjentami w różnym wieku. Oferowana przez nas pomoc psychologiczna dla dzieci dedykowana jest tym z nich, których samopoczucie uległo gwałtownemu pogorszeniu a także każdemu dziecku zgłaszającemu chęć z niej skorzystania. Pamiętaj, że jako rodzic musisz wyrazić zgodę na to, by Twoja pociecha skorzystała z pomocy psychologicznej dla dzieci – nie masz pewności, czy faktycznie jest ona potrzebna? W takiej sytuacji warto zdecydować się na chociażby jednorazowe konsultacje psychologiczne dla dzieci. W ich trakcie postawione może zostać wstępne rozeznanie a w najlepszym wypadku upewnicie się, że Twoje dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija. Skontaktuj się z poradnią CBT w Gdańsku i skorzystaj z oferowanego przez nas wsparcia!

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).