Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Poradnie Gdańsk Psycholog dorosłych

Psycholog dla dorosłych Gdańsk

Psycholog dla dorosłych to specjalista upoważniony do przeprowadzania testów i badań psychologicznych, diagnostyki zaburzeń zakorzenionych w psychice a także ich leczenia podczas terapii. To jednak nie wszystko, czym zajmuje się psycholog dla dorosłych. Specjaliści przyjmujący w CBT w Gdańsku oferują dodatkowo wsparcie psychologiczne dla dorosłych doświadczających trudnych emocji w wyniku wydarzeń takich jak utrata kogoś bliskiego, utrata pracy czy też diagnoza poważnych problemów zdrowotnych.

W jakich sytuacjach pomoże Ci psycholog dla dorosłych?

Psycholog dla dorosłych posiada wykształcenie i doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi zmagającymi się z trudnościami emocjonalnymi a także przykrymi doświadczeniami takimi jak mobbing, toksyczna relacja z osobą partnerską, śmierć kogoś bliskiego i wieloma innymi. Osoby dorosłe rzadko korzystają ze wsparcia i pomocy, które oferują psycholodzy, co często wynika z braku świadomości o możliwości ich uzyskania. Psycholog dla dorosłych dysponuje narzędziami, które pozwalają mu sprawnie prowadzić pacjentów borykających się z najróżniejszymi trudnościami emocjonalnymi lub wynikającymi z ich zdiagnozowanych schorzeń lub chorób psychicznych. Psycholog dla dorosłych udzieli wsparcia każdemu, kto się do niego zgłosi, dlatego pierwszy krok zawsze leży po Twojej stronie. Czujesz apatię i przygnębienie? Codzienny stres powoduje u Ciebie stany lękowe? Wykonywanie codziennych obowiązków wydaje Ci się być niemożliwe? W takim razie najwyższa pora by skontaktować się ze specjalistą, jakim jest psycholog dla dorosłych. Nie tylko przeprowadzi on diagnostykę w celu odkrycia sedna Twoich problemów, ale również pokaże Ci narzędzia, dzięki którym każdy nadchodzący dzień będzie szansą na samorealizację, a nie pasmem wyczekiwanych porażek. Skorzystaj z pomocy specjalistów i wspólnie z nami zadbaj o swój dobrostan i komfort psychiczny!

Wsparcie psychologiczne dla dorosłych

Przejściowe trudności sprawiają, że fatalnie się ze sobą czujesz? Napięte z nerwów mięśnie powodują objawy somatyczne i niechęć do życia? Może poszukujesz specjalisty, który poprowadzi Twoją terapię w skuteczny i dostosowany do Twoich potrzeb sposób? Niezależnie od powodów na wsparcie psychologiczne dla dorosłych możesz liczyć ze strony specjalistów przyjmujących w poradni Centrum CBT w Gdyni. Nawał obowiązków i przeszkód, z którymi każdego dnia mierzą się dorośli sprawia, że często trafiają oni na krawędzie swojej wytrzymałości psychicznej. Prowadzi to do spadku komfortu i jakości życia, złego samopoczucia a nawet rozwoju chorób psychicznych, takich jak chociażby depresja. W celu zapewnienia sobie pomocy warto skorzystać z wsparcia psychologicznego dla dorosłych, zawsze, gdy tylko poczujesz taką potrzebę. Choć ludzka psychika jest naprawdę wytrzymała to nieprzerwane jej nadwyrężanie może być naprawdę drastyczne w skutkach, dlatego gra nie jest warta świeczki. W momencie kiedy czujesz, że tracisz grunt pod nogami, zdecyduj się na wizytę u psychologa dla dorosłych, który zapewni niezbędne wsparcie w trudnych chwilach. Wieloletnie doświadczenie naszych psychologów i psychoterapeutów sprawia, że w poradni Centrum CBT w Gdyni udzielamy dorosłym wsparcia psychologicznego w najwyższym standardzie i dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego z naszych pacjentów.

Pomoc psychologiczna dla dorosłych – Gdynia

W poradni Centrum CBT w Gdyni pomoc psychologiczna udzielana jest przez specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi zmagającymi się z najróżniejszymi problemami natury emocjonalnej. Dzięki kompetencji i kwalifikacjom naszego zespołu poradnia Centrum CBT w Gdyni oferuje pomoc psychologiczną dla dorosłych w kilku wariantach: terapii indywidualnej, terapii grupowej a także doraźnym konsultacjom psychologicznym, z których możesz skorzystać zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Nasi psychologowie pracują w różnych nurtach terapeutycznych, dzięki czemu, uwzględniając predyspozycje pacjenta, zaoferować mogą pomoc dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb. Wyróżnia nas profesjonalizm a także kompleksowe podejście do kwestii leczenia, ponieważ najbardziej zależy nam na dobrym samopoczuciu i zdrowiu naszych pacjentów. Zmagasz się z przejściowymi trudnościami lub pragniesz skorzystać ze wsparcia psychologa dla dorosłych? Skontaktuj się z poradnią Centrum CBT w Gdyni i zadbaj o swój komfort psychiczny wraz z naszymi specjalistami – serdecznie zapraszamy!

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).