Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Dla dorosłych

Poradnia dla dorosłych

Poradnia NZOZ Centrum CBT jest niepubliczną przychodnią specjalistyczną o profilu psychiatryczno-psychologicznym w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Ośrodek działa od 2002 roku i tworzy go zespół lekarzy psychiatrów, psychologów i pedagogów, którzy w większości, są kwalifikowanymi psychoterapeutami z certyfikatami Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Oferta Centrum CBT kierowana jest do wszystkich osób cierpiących z powodu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, psychotycznych, psychosomatycznych, depresji, a także osób mających problemy w relacjach z ludźmi.

Treningi i warsztaty

czytaj więcej

Terapia par i małżeństw

czytaj więcej

Terapia indywidualna

czytaj więcej

Superwizje

czytaj więcej

Oferujemy:

  • Konsultacje psychiatryczne;
  • Porady, konsultacje, diagnozy psychologiczne;
  • Psychoterapię indywidualną, par, grupową;
  • Warsztaty i trening.

Poradnia Centrum CBT zapewnia dobre warunki lokalowe. Wizyty odbywają się z zachowaniem pełnej intymności. Ośrodek pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20/21. Wizyty są umawiane telefonicznie na konkretny, wygodny dla pacjenta, termin. Istnieje możliwość prowadzenia terapii w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Praca terapeutów konsultowana jest przez superwizora PTTPB lek. med. Joannę Michałowską.

 

Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).