Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Blog Teraz możesz bezpłatnie zbadać swoje dziecko w kierunku depresji

Teraz możesz bezpłatnie zbadać swoje dziecko w kierunku depresji

28 listopada 2022
| Dorota Wiśniewska | Aktualności

Jeśli zauważasz, że Twoje dziecko może mieć objawy depresji, nie czekaj. Zgłoś je do projektu „Profilaktyka i leczenie depresji u dzieci i młodzieży”. Tu otrzyma szybką i bezpłatną pomoc. Zadzwoń 22-2128112!

Teraz możesz bezpłatnie zbadać swoje dziecko w kierunku depresji

Jeśli zauważasz, że Twoje nastoletnie dziecko może mieć objawy depresji, nie czekaj. Zgłoś je na bezpłatną diagnostykę w kierunku depresji. Tu otrzymasz szybką i bezpłatną pomoc, także w zakresie sesji terapeutycznych.

Zadzwoń 22-2128112!

Fundacja Nie widać Po Mnie w partnerstwie z Centrum CBT prowadzi realizację Programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych dla dzieci i młodzieży w wieku 12-21lat z województwa mazowieckiego.

W Poradniach Centrum CBT w Warszawie odbywa się bezpłatna diagnostyka w kierunku występowania depresji u dziecka/nastolatka, konsultacje z psychologiem oraz w razie konieczności prowadzony jest proces terapeutyczny (terapia indywidualna).

Specjaliści Centrum CBT zajmują się realizacją projektu od diagnozy po prowadzenie indywidualnej psychoterapii dzieci i młodzieży. Wszystkie wizyty u psychologa lub psychoterapeuty obywają się w placówkach Centrum CBT na terenie Warszawy.

Aby zgłosić dziecko na bezpłatne badanie diagnostyczne u psychologa, zadzwoń 22-2128112.

Depresja dzieci i młodzieży – problem powszechny.

Depresja w swym wymiarze, jest taką samą chorobą jak zapalenie płuc. Poważną! Jej objawy często maskowane są przez niecodzienne zachowanie dziecka np. rozdrażnienie, męczliwość, problemy ze snem, wybuch agresji, smutek, pogorszenie ocen w szkole, niechęć do chodzenia do szkoły, mówienie o samobójstwie i braku sensu życia, stany lękowe.

Konsekwencje nieleczonej depresji mogą być dla dziecka bardzo poważne i długotrwałe. Dlatego im wcześniej rozpozna się chorobę i włączy odpowiednie leczenie tym większe szanse na szybkie jej opanowanie i minimalizację jej skutków.

 

Jeśli niepokoi Cię niecodzienne zachowanie Twojego dziecka, jest przewlekle smutne, jego oceny w szkole nagle się obniżyły, jest nieobecne, wycofane lub ciągle rozdrażnione. Nie czekaj, reaguj!

Zadzwoń 22-2128112 i umów je na badanie diagnostyczne w kierunku depresji!

Koordynatorem Projektu z ramienia Centrum CBT jest p. Dorota Wiśniewska, dyrektor zarządzająca Centrum CBT.

„Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych dla dzieci i młodzieży z Województwa Mazowieckiego” finansowany jest ze środków Województwa Mazowieckiego.

 

 

Dorota Wiśniewska

zobacz wpisy
Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).