Breadcrumbs home icon Used as home in breadcrumbs Breadcrumbs slash icon Used as slash in breadcrumbs Harmonica row icon Used in harmonica sections Button arrow Used as button arrow Phone icons Used in many elements 13x12 Pin icon Used in many elements 12x16 Envelope icon Used in many elements 12x10

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
Blog Konferencja on-line dla rodziców nastolatków

Konferencja on-line dla rodziców nastolatków

25 listopada 2022
| Monika Jaromin | Aktualności

Zapraszamy na bezpłatną konferencję online na temat relacji między rodzicami a nastolatkami. Rezerwuj datę 29.11.2022 godz. 18.00. W spotkaniu udział biorą psychologowie Centrum CBT. Wejdź na spotkanie.

Konferencja on-line dla rodziców nastolatków

W dniu 29.11.2022 o godz.18.00 odbyła  się otwarte, bezpłatne spotkanie on line (konferencja on -line) pod tytułem „Skrzynka z psychonarzędziami dla dorosłych”. Tematem rozmowy byli rodzice i nastolatki oraz ich relacje.

Dojrzewanie to okres trudny zarówno dla nastolatka, młodego człowieka, który nie jest już dzieckiem ale wciąż nie dorosłym. Zmienia się jego zachowanie, szuka swojej tożsamości i swoich granic zmieniają się też jego relacje z rodzicami. Dla rodzica czas adolescencji dziecka często jest wyzwaniem wychowawczym. Współczesny świat pełen zagrożeń, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, rozwoju świata wirtualnego i związanego z tym konsekwencjami dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, stawiają przed rodzicami konieczność nabywania nowych kompetencji rodzicielskich.

Podczas spotkania  rozmawiamy o kompetencjach rodzicielskich jakie powinni posiadać współcześni rodzice nastolatków.

W spotkaniu udział wzięli specjaliści Centrum CBT : dr n.o zdr. Anna Kaźmierczak-Mytkowska, mgr Mikołaj Goliński oraz mgr Sławiomir Urmański.

Spotkanie prowadziła Monika Jaromin – mama nastolatka, coach zdrowia i żywienia.

materiały realizowane w ramach projektu znajdują się na stronie www.psychonarzedzia.pl

Program realizowany jest  w ramach projektu „Skrzynka z narzędziami dla dorosłych” Ochrona i promocja zdrowia psychicznego dotycząca psychoedukacji rodziców/opiekunów w zakresie rozwoju i funkcjonowania dzieci i młodzieży. Finansowany ze środków Województwa Mazowieckiego.

Koordynator projektu: Dorota Wiśniewska

Monika Jaromin

zobacz wpisy
Lokalizacje

Znajdź poradnię

Posiadamy 15 lokalizacji na terenie Polski.
Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta (BOK).